Blog

W dniach od 16 do 19 lutego Katowice zmienią się w stolicę designu, miejsce do którego podążać będą przedstawiciele świata architektury i wyposażania wnętrz, ale również deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy. To wszystko przez odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym targi 4 Design Days.

Jak tworzą się światowe trendy w architekturze? Gdzie powstają inspiracje osób projektujących wnętrza? Jaki wpływ na rynek nieruchomości ma design?

W dniach 25-29 października w Kolonii w Niemczech odbyły się targi branży wyposażania wnętrz biurowych ORGATEC. Nie mogło nas tam zabraknąć! Dziś uchylam przed Wami rąbka tajemnicy – zdradzam kilka inspiracji i trendów podpatrzonych na targach ORGATEC 2016.

ORGATEC 2016 – rekordowa liczba wystawców i odwiedzających

Targi ORGATEC odbywają się cyklicznie co dwa lata w Kolonii w Niemczech. Tegoroczna edycja pobiła jednak wszystkie dotychczasowe rekordy – targi ORGATEC 2016 zgromadziły aż 56 000 gości ze 118 krajów oraz 671 wystawców z 40 krajów!

Kiedyś, meble biurowe i zabudowy pomieszczeń do pracy nie kojarzyły mi się z niczym interesującym. Ot typowe biurka, fotele na kółkach, regały. N.U.D.A. Na szczęście już z tego wyrosłam. Wyrosłam tym bardziej im głębiej pochłonął mnie świat stylizacji wnętrz.

Czy w biurze wypada grać w piłkę? Strzelać gole? Pogrywać w piłkarzyki ?? TAK!!

Dziś coś nie tylko dla miłośników inspirujących biur ale i fanów piłki nożnej! Jedni i drudzy powinni być ukontentowani zerkając na wybraną przeze mnie poniższą inspirację.

Te wyraziste, intrygujące wnętrza, to siedziba mieszczącej się w Berlinie firmy ONEFOOTBALL, która tworzy najczęściej używaną na świecie mobilną aplikację dla fanów piłki nożnej

W codziennej pracy spotykam się z przedsiębiorcami. Jedni dopiero zaczynają karierę, inni mają już cel na zdobywanie kolejnych szczytów. Z każdym z nich, kiedy swobodnie rozmawiamy, dochodzimy do jednego, Swoją drogą ciekawego wniosku: Nie samą pracą żyje człowiek!