4 Design Days – święto designu w Katowicach

W dniach od 16 do 19 lutego Katowice zmienią się w stolicę designu, miejsce do którego podążać będą przedstawiciele świata architektury i wyposażania wnętrz, ale również deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy. To wszystko przez odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym targi 4 Design Days.

Jak tworzą się światowe trendy w architekturze? Gdzie powstają inspiracje osób projektujących wnętrza? Jaki wpływ na rynek nieruchomości ma design?

4designdays

O tych (i wielu innych!) kwestiach dyskutować będą architekci i projektanci, producenci i przedstawiciele firm usługowych, deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy podczas 4 Design Days. II edycja tego święta designu odbędzie się już w dniach od 16 do 19 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


4 Design Days to największe w naszej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W ubiegłym roku w targach wzięło udział ponad 3 500 gości biznesowych oraz 20 000 odwiedzających. Pojawiło się również ponad 100 stoisk z ekspozycjami producentów mebli i wyposażenia wnętrz.


Tegoroczna edycja dzieli się na dwa dni dedykowane branży oraz dwa dni otwarte dla każdego, kogo interesuje design, architektura czy wystrój wnętrz.Konferencji towarzyszyć będą różnorakie wydarzenia: spotkania, prezentacje, gale, warsztaty, wystawy, wernisaże.


My uważamy, że design powinien towarzyszyć każdemu z nas na co dzień – zwłaszcza w pracy. Dlatego też Iduro pojawi się na 4 Design Days! Znajdziecie nas na stoisku nr 102. Do zobaczenia!


Uwaga – przypominamy o konieczności rejestracji! Wszyscy uczestnicy i odwiedzający 4 Design Days w dniach 16-17 lutego muszą zarejestrować się na https://konto.ptwp.pl/rejestracja/4-design-days,219.html.


Wszystkie informacje dotyczące targów i rejestracji znajdziecie na www.4dd.pl.

4designdays2