JUŻ JUTRO KONFERENCJA AKUSTYKA W PRACY ARCHITEKTA
Architekci zjadą pod ziemię, by odkryć tajemnicę panowania nad hałasem w projektowanych wnętrzach. 99% to odsetek pracowników, u których poziom koncentracji słabnie z powodu hałasu w biurze. Moda na pomieszczenia typu open space sprawiła, że skala tego problemu jest coraz większa. Cierpią na tym nie tylko właściciele firm, którzy muszą liczyć się ze spadkiem efektywności swoich pracowników. Skutki odczuwają także architekci, których zadaniem jest pogodzenie mody z funkcjonalnością.

Konferencja pod hasłem „Akustyka w pracy architekta” organizowana przez nas i markę Hush ma zapoznać uczestników z zasadami akustyki. Celem wydarzenia jest dostarczenie architektom praktycznej wiedzy i skutecznych narzędzi, które pozwolą im ograniczać poziom hałasu w biurach. Zdobyte informacje ułatwią projektowanie i aranżowanie wnętrz biurowych w taki sposób, który zapewni przyszłym użytkownikom jeszcze lepsze warunki do efektywnej pracy.

Podczas konferencji psycholog Magdalena Wolska opowie, jakie skutki zdrowotne wywołuje długotrwały hałas w biurach. Z kolei specjalista akustyk Marcin Zastawnik dokona przy gościach profesjonalnego pomiaru akustycznego. Wprowadzi architektów w praktyczną wiedzę i odpowie na pytania, które pojawiają się najczęściej już na etapie projektowania. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować produkty akustyczne marki Hush, o których opowie sam właściciel – Szymon Rychlik. Poznają również prosty w obsłudze program, który pomoże im zapanować nad hałasem w projektowanych wnętrzach biurowych. Konferencja zakończy się wspólnym zwiedzaniem kopalni Guido z przewodnikiem. Wszyscy Goście otrzymają przydatne materiały i przygotowany specjalnie dla nich Przewodnik po akustyce dla architektów oraz broszurę, która ułatwi im rozmowy z inwestorami.

Data konferencji: 16.11.2017
Miejsce konferencji: Kopalnia Guido, Zabrze

Więcej informacji: www.akustykawpracy.pl