Krzesło konferencyjne Orte OT W 3DH 715

Krzesła konferencyjne

Krzesło konferencyjne Orte OT W 3DH 715

Zapytaj o produkt
Producent: PROFIM
ORTE to oszczędna z założenia forma, która kryje w sobie funkcjonalność i wszechstronność. Lekkość konstrukcji idzie w parze z wytrzymałością potwierdzoną certyfikatem. Linię ORTE tworzą: krzesło obrotowe OT 102 oraz krzesła konferencyjne na płozie i nogach (również w wersji na kółkach) z podłokietnikami lub bez a także wersja hocker.

Prostota konstrukcji i szerokie możliwości aranżacyjne kolekcji ORTE, sprawiają, że świetnie sprawdza się ona w codziennym użytkowaniu w biurze, domu, restauracji, hotelu, kantynie, przestrzeni publicznej.

Linia WOOD to fotele, krzesła i stoły, które łączy jedno - drewniane nogi. W skład linii wchodzą produkty z kolekcji: Umm, Orte, In Access, Lounge i Clubin, Produkty z linii WOOD to doskonały wybór dla każdej przestrzeni życiowej. Idealny w domu, w pokoju dziennym, sypialni, obszarów recepcji, poczekalni oraz biur w środowisku komercyjnym.

Krzesła Orte WOOD to kontynuacja kolekcji Orte. Siedzisko i oparcie to jednolita forma kubełka, który może występować w dwóch wersjach:

- sklejce polakierowanej
- sklejce pokrytej CPL lub okleiną naturalną

Krzesła występują w pięciu wersjach tapicerskich:

1N - bez tapicerki
2N - z tapicerką na siedzisku
3N - z tapicerką na siedzisku i oparciu
4N - w całości tapicerowane
3DH - w całości tapicerowane z poziomymi przeszyciami

Komentarze